Individuální přístup

Váš dům Vám navrhneme podle individuálních požadavků i s ohledem na budoucí změny.
Každý jsme jedinečný, máme svůj denní režim a individuální potřeby. Dům by Vám měl vyhovovat ve všech parametrech, a proto Vám jej navrhneme podle individuálních přání i s ohledem na Vaše budoucí potřeby. Probereme s Vámi každý požadavek a vybere tu nejvhodnější variantu pro Váš dům. Jsme Vaším partnerem po celou dobu stavby a neotočíme se k Vám zády ani po předání klíčů.

Vysoká kvalita provedení

Od návrhu až po předání klíčů Váš dům zpracovávají kvalifikovaní lidé s dlouholetými zkušenostmi z projekční a realizační činnosti.
Základním kamenem pro dobrou stavbu je statická část, kterou odborně zpracováváme pro každý jednotlivý dům. Díky vyškoleným a kvalifikovaným odborníkům a ve spolupráci s firmou Knauf, Vám zajistíme zpracování jednotlivých detailů a bezproblémový průběh při realizaci stavby. Abychom zajistili maximální kvalitu našich služeb, procházíme každoročním školením a snažíme se pro Vás vybírat nejvhodnější pracovní postupy spolu s nejlepším materiálem.

Kvalita materiálů

Firma spolupracuje s prověřenými dodavateli, jejichž produkty prošly pečlivým výběrem.
Spolupracujeme s dlouholetými dodavateli na českém trhu. U každého materiálu zvažujeme jeho vhodnost a případnou poruchovost s ohledem na dané prostředí. Dohlížíme na to, aby dodavatel nabízel kvalitní servis a odpovídající záruční lhůtu u nabízených produktů. Pro maximální spokojenost zákazníka jsme schopni navázat spolupráci i s jinými dodavateli dle Vašich osobních přání a požadavků

Energeticky úsporný dům

Průkaz energetické náročnosti počítáme sami. Pro Vaši jistotu nám podporu vytváří expertní tým, který je v současnosti jedním z největších dodavatelů energetických materiálů na trhu
Stavební fyzikou (prostupy tepla a kondenzace vody) se zabýváme již velmi dlouho. Naše domy jsou navrhovány jako nízkoenergetické. Důležité pro úsporu energie jsou detaily stavby. Ve spolupráci s odborníky z firmy Knauf a vyškolenými pracovníky, máme jistotu bezproblémového průběhu stavby. Do domů jsou instalovány jen technologie, které jsou jim prospěšné i do budoucna.