Jak stavíme

Než začnete stavět, měli byste si uvědomit, že stavba domu je z finančního hlediska velmi nákladná a obnáší dlouhodobé spoření či splácení půjčky. Měli byste tedy spolupracovat s lidmi, kterým dáte svoji důvěru a kteří Vám pomohou zrealizovat Váš domov.

Individuální přístup:

Každý jsme jedinečný, máme svůj denní režim a individuální potřeby. Dům by Vám měl vyhovovat ve všech parametrech, a proto Vám jej navrhneme podle individuálních přání i s ohledem na Vaše budoucí potřeby. Probereme s Vámi každý požadavek a vybere tu nejvhodnější variantu pro Váš dům. Jsme Vaším partnerem po celou dobu stavby a neotočíme se k Vám zády ani po předání klíčů.

Vysoká kvalita provedení

Základním kamenem pro dobrou stavbu je statická část, kterou odborně zpracováváme pro každý jednotlivý dům. Díky vyškoleným a kvalifikovaným odborníkům a ve spolupráci s firmou Knauf, Vám zajistíme zpracování jednotlivých detailů a bezproblémový průběh při realizaci stavby. Abychom zajistili maximální kvalitu našich služeb, procházíme každoročním školením a snažíme se pro Vás vybírat nejvhodnější pracovní postupy spolu s nejlepším materiálem.

Kvalita materiálů:

Spolupracujeme s nejlepšími dodavateli na českém trhu. U každého materiálu zvažujeme jeho vhodnost a případnou poruchovost s ohledem na dané prostředí. Dohlížíme na to, aby dodavatel nabízel kvalitní servis a odpovídající záruční lhůtu u nabízených produktů. Pro maximální spokojenost zákazníka jsme schopni navázat spolupráci i s jinými dodavateli dle Vašich osobních přání a požadavků.

Energeticky úsporný dům:

Stavební fyzikou (prostupy tepla a kondenzace vody) se zabýváme již velmi dlouho. Naše domy jsou navrhovány jako nízkoenergetické a do budoucna připravujeme návrhy pasivních domů. Důležité pro úsporu energie jsou detaily stavby. Ve spolupráci s odborníky z firmy Knauf a vyškolenými pracovníky, máme jistotu bezproblémového průběhu stavby. Do domů jsou instalovány jen technologie, které jsou jim prospěšné i do budoucna, a ne jen pro lepší hodnotu na průzkumu energetické náročnosti.

Vize:

Pro každého z nás existuje vysněný dům. My se snažíme Vaše sny plnit a stát se Vaším partnerem při realizaci tohoto snu. Za vším, co děláme, si stojíme svým jménem, a velmi dobře si uvědomujeme, že do nás vkládáte důvěru i nemalé finanční prostředky. Uděláme maximum, abychom Vaši důvěru nezklamali.

den otevrenych dveri

Tř. T. Bati 269, 760 01 Zlín
+420 775 645 143
vasicek@drevostavbyjura.cz
DřevostavbyJURA